Gmina Poronin - strefa mieszkańca

Rozbudowa sieci geotermalnej na ulicy Tatrzańskiej

Wójt Gminy Poronin informuje o rozpoczęciu prac związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej rozbudowy sieci geotermalnej na ulicy Tatrzańskiej w Poroninie.

Wszystkie osoby zamieszkałe przy ulicy Tatrzańskiej od numeru 1 do numeru 57 (nr nieparzyste), od numeru 2 do numeru 90 (nr parzyste) oraz przy ulicy Józefa Piłsudskiego i A.Gut-Stapińskiej, które zainteresowane są przyłączeniem swoich budynków do sieci geotermalnej proszone są o wypełnienie „Zapytania ofertowego o możliwości podłączenia do sieci ciepłowniczej PEC Geotermia Podhalańska S.A.”. Osoby, które w ostatnim czasie składały powyższe dokumenty u Sołtysa Pana Stanisława Orawca lub w siedzibie Geotermii Podhalańskiej są uwzględnione na liście osób chętnych do przyłączenia swoich budynków i nie muszą ponownie wypełniać dokumentacji.

Wypełnione zapytania ofertowe można składać u Sołtysa wsi Poronin lub w tutejszym Urzędzie Gminy. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 18-20-210-24 lub kontakt z Panem Sołtysem.

POBIERZ ZAŁĄCZNIK