Spotkanie Konwentu Tatrzańskiego
Wczoraj w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się spotkanie Konwentu Tatrzańskiego pod przewodnictwem Starosty Andrzeja Skupnia. Z ramienia Gminy Poronin w posiedzeniu Konwentu Tatrzańskiego oraz konferencji prasowej wzięła udział wójt Anita Żegleń.
Samorządowcy pochylili się nad czterema kluczowymi tematami:
- Obchody jubileuszu 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu,
- Stopnień zaawansowania realizacji budowy Wielowymiarowego Centrum Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Powiecie Tatrzańskim oraz o jego finansowanie,
- Sytuacja bezdomnych psów, propozycje nowych inicjatyw i zapowiadane zmiany w prawie w tym zakresie,
- Przystąpienie do konkursu „Kierunek: Małopolska! Promocja regionalnej oferty w Kraków Airport”.