Agnieszka Bąk

Nowe Bystre 213b

34-521 Ząb

tel: 18 207 12 88


Strona www – adres:-
Kontakt e-mail:-
Max. liczba miejsc noclegowych: 10
Zniżki dla dzieci: 0- 2 lat 100%
Akceptacja zwierząt: TAK
Dopłata do zwierząt: NIE
Obiekt przystosowany do osób niepełnosprawnych: NIE
Akceptacja kart płatniczych: NIE


ODLEGŁOŚCI:
Do przystanku PKS: 50m, do restauracji: 1000m, do sklepu spożywczego: 50m, do wyciągu narciarskiego: od 1000m, do kościoła: 800m
OPŁATY I WYPOSAŻENIE DOSTĘPNE W OBIEKCIE: miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci, rowery, przejażdżki bryczką,kuligi, parking niestrzeżony, parking obok domu

DOSTĘPNE POSIŁKI: brak wyżywieniaILOŚĆ POKOI:pok. 1-os.: 1pok., 2-os.:3pok.,3-os.:1pok.

UDOGODNIENIA W POKOJACH: pokoje z łazienkami, TV w pokojach, balkon, schowek na narty, aneks kuchenny

OPISY:
Położenie obiektu:
Obiekt położony jest na zboczu Gubałówki w Słodyczkach z pięknym widokiem na Tatry, Gubałówkę i Ząb. Dojazd od strony Zakopanego przez Kościelisko na Gubałówkę drogą "Salamandra" i lasem w Słodyczki.
Pokoje i wyżywienie: Oferujemy 3 pokoje ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym wyposażonym, 2 pokoje z łazienką na korytarzu i kuchnią do dyzpozycji, balkonem dla podziwiania pięknych Tatr i lasów. W ogrodzie jest plac dla najmłodszych i altana z kominkiem do grilowania. Możliwość wyżywienia do uzgodnienia. Zielono, czysto i zdrowo.
Atrakcje w pobliżu: Zakopane 7km, Gubałówka 1km, Skansen w Chochołowie 10km. Stacje narciarskie: Szymoszkowa 1 km, Witów -Ski 10km, Suche 8 km. Szlaki turystyczne, lasy pełne owoców leśnych i grzybów.