W dniu 10 marca br. na stoku Ski Suche zostały rozegrane Zawody Narciarskie w Slalomie Gigancie o Puchar Wójta Gminy Poronin. Uczestnikami zawodów byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjumz terenu Gminy Poronin.Zawody zostały przeprowadzone w 3 grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. W sportowej rywalizacji szkół wystartowało 100 zawodników. Zwycięzcy otrzymali medale, puchary i dyplomy. Nagrody wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej w Suchem Krystyna Zabrzewska, Zastępca Wójta Gminy Poronin Andrzej Buńda i Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Marek Wójcik. Po wręczeniu nagród indywidualnych, także podsumowano Szkoły Podstawowe i Gimnazja. W kategorii Szkół Podstawowych zwyciężyła Szkoła Poronin, natomiast w Gimnazjum - Murzasichle
Dla wszystkich uczestników zawodów został przygotowany poczęstunek.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok.
Szczególne podziękowania dla Stacji Narciarskiej Ski Suche za udostępnienie wyciągu i odpowiednio przygotowany stok podczas Zawodów Slalomu Gigantu o Puchar Wójta Gminy Poronin.
Słowa wielkiej podzięki za profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprezy i ufundowanie nagród dla zawodników kierujemy dla Firmy SPORT – MED Halina Długopolska.

Pliki do pobrania