Wiele znanych osób z kręgów show-biznesu gościło na stoku w stacji narciarskiej Małe Ciche podczas zawodów STAR-Am, zorganizowanych pod patronatem projektu TAURON Bachleda Ski.

Agnieszka Włodarczyk, Anna Wendzikowska, Olivier Janiak, Artur Chamski, Sylwia Gliwa i Jan Wieczorkowski pod okiem legendy polskiego narciarstwa alpejskiego - Andrzeja Bachledy-Curusia zmierzyli się z trasą slalomu giganta w Małym Cichym. Gwiazdy wzięły udział w pierwszej edycji zawodów STAR-Am, która podczas pięknej aury przyciągnęła na stok przeszło 70 pasjonatów białego szaleństwa w różnym wieku.

Formuła zawodów opierała się na dwóch przejazdach slalomu giganta – kwalifikacyjnym oraz finałowym. W pierwszym udział wzięli wszyscy zgłoszeni do startu zawodnicy, a najszybsze cztery kobiety i czterech mężczyzn uzyskało kwalifikację do przejazdu finałowego.

Z grona kobiet najszybciej z trasą uporały się: Aleksandra Libera-Cichy, Krystyna Pawlikowska, Magdalena Wysoczyńska oraz Elżbieta Podolska. Wśród mężczyzn do finału zakwalifikowali się: Przemysław Gał, Adam Koczur, Andrzej Suszczyński oraz Wojciech Pawlikowski. Do tej ósemki najlepszych zawodników w drugim przejeździe dołączyły gwiazdy, tworząc dwuosobowe zespoły.

Po połączeniu się w teamy bezkonkurencyjni okazali się Tomasz Żyła, który reprezentował Grupę TAURON w parze z Adamem Koczurem. Drugie miejsce przypadło Dyrektorowi Marketingu i PR BUKOVINA Terma Hotel Spa – Krzysztofowi Kramarzowi oraz Wojciechowi Pawlikowskiemu. Na najniższym stopniu podium stanęli aktor Jan Wieczorkowski wraz z Przemysławem Gałem.

Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów imprezy: BUKOVINA Terma Hotel Spa, Audi Polska oraz Adventure Spor-ts. 

Źródło: 24tp.pl