2018.10.25, autor

Oczyszczacze powietrza w przedszkolach w Gminie Poronin

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na terenie gminy Poronin pojawiło się siedem nowych oczyszczaczy powietrza.

Przekazane urządzenia z pewnością pozwolą na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach, w których będą przebywać przedszkolaki. A czystsze powietrze w salach przedszkolnych to lepsza koncentracja i efektywniejsze przyswajanie wiedzy na zajęciach.

Oczyszczacze zostały przekazane przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach akcji edukacyjnej realizowanej w ramach Projektu zintegrowanego LIFE pn.: „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.