Twoje miejsce w górach

GMINA PORONIN

ZAPRASZA

"Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem"

 • EKO-gra terenowa pn. "Miodowy...

  W dnia 13-26 września wszyscy chętni mogli wziąć udział w zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Nasz Poronin" EKOgrze terenowej pn. "Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem". Gra cieszyła się sporym zainteresowaniem i została przeprowadzona w kilku sołectwach Gminy Poronin. Cieszymy się z...

  Więcej
 • Zaproszenie na EKO-grę terenową...

  Już 13 września rozpocznie się EKO-gra terenowa pn. "Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem", w której będzie można wziąć udział do 26 września. Wszystkich chętnych do udziału w grze prosimy o kontakt mailowy: stowarzyszenieporonin@gmail.com lub telefoniczny: 661 560 871.

  Więcej
 • Rozpoczyna się montaż ławek...

  Rozpoczyna się montaż ławek z tablicami, kwietników oraz domków-uli dla owadów pożytecznych. Już niedługo na terenie Gminy Poronin powstanie dwanaście takich miejsc, a w miejscu przeznaczonym na tablicę pojawi się grafika z mapą, adresami pszczelarzy i ciekawostkami na temat pszczół.

  Więcej
 • O projekcie "Miodowy szlak...

  Stowarzyszenie "Nasz Poronin" realizuje projekt pn. "Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem". W ramach projektu wytyczony zostanie nowy szlak turystyczny w Gminie Poronin obejmujący wszystkie sołectwa gminy. W dwunastu punktach Gminy Poronin powstaną zestawy składające się z ławki połączonej z...

  Więcej
 • Stowarzyszenie "Nasz Poronin" otrzymało...

  Stowarzyszenie "Nasz Poronin" otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii na realizację zadania publicznego o nazwie "Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem". Kwota dotacji wynosi 70.200 zł, a łączny koszt projektu 93.600 zł.

  Więcej
 • Pszczelarzu! Szukamy właśnie Ciebie!

  Pszczelarzu! Stowarzyszenie "Nas Poronin" realizując projekt pn. "Miodowy szlak w Gminie Poronin od roślin miododajnych do słoiczka z miodem" szuka właśnie Ciebie! Zgłoś się mailowo: stowarzyszenieporonin@gmail.com lub telefonicznie: 661 560 871 i dołącz do nowego szlaku turystycznego w Gminie Poronin. Zapraszamy :)

  Więcej