2021.08.19, autor

Zaproszenie dla seniorów na prelekcje dietetyczne

Ośrodek Pomocy Społecznej w Poroninie zaprasza do udziału w prelekcjach dietetycznych realizowanych w ramach projektu „Sam nie znaczy samotny- rozszerzenie zakresu i dostępności usług dla seniorów z Gminy Poronin”, dofinansowanego ze środków otrzymanych od Wojewody.

Projekt adresowany jest dla osób w wieku 60 plus i obejmuje prelekcje dotyczące dwóch obszarów:

- dwa spotkania o tematyce z zakresu utrzymywania prawidłowej i zbilansowanej diety;

-dwa spotkania o tematyce racjonalnego gospodarowania żywnością (przeciwdziałanie marnotrawieniu żywności, racjonalne robienie zakupów, przechowywanie żywności, wybieranie zdrowych produktów z uwzględnieniem ich składu, itp.).

Prelekcje będą odbywały się w Hotelu Redyk w Zębie w terminach:

- 23-24 sierpnia 2021 roku w godzinach 9-17

- 02-03 września 2021 roku w godzinach 9-17

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Poroninie telefonicznie pod numerem tel.18 20 740 05. Liczba miejsc ograniczona.