2020.09.08, autor

Szanowny Rolniku! 1. września ruszył Powszechny Spis Rolny!

Przypominamy, że możesz spisać się sam przez Internet za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie stat.gov.pl lub spisrolny.gov.pl. Formularz jest łatwy i możesz go wypełnić w dogodnym dla Ciebie czasie!

Z GUS dostałeś list w którym jest napisany Twój numer gospodarstwa rolnego – będzie on potrzebny do zalogowania na stronie internetowej! Przygotuj też swój nr PESEL.

Jeżeli nie masz dostępu do Internetu lub masz wątpliwości, czy poradzisz sobie z Internetem możesz spisać się również dzwoniąc na numer infolinii spisowej tel. 22 279 99 99 wew. 1
i wybierz opcję „Spisz się przez telefon”. Choć spis rolny trwa 3 miesiące nie czekaj do ostatniej chwili!

Dodatkowo w Urzędzie Gminy w Poroninie dostępne jest stanowisko komputerowe, gdzie można wypełnić formularz internetowy!

Z rolnikami, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się rachmistrzowie – telefonicznie lub bezpośrednio.

Przypominamy, że udział w spisie rolnym jest obowiązkowy, a brak udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny określonej w ustawie o statystyce publicznej!

Wszelkie szczegółowe informacje na temat Spisu można uzyskać telefonicznie w Urzędzie Gminy Poronin 18 20 741 12 lub na stronie internetowej Gminy https://www.poronin.pl/dla-mieszkanca/powszechny-s...

Spiszmy się, jak na rolników z Gminy Poronin przystało!