Twoje miejsce w górach

GMINA PORONIN

ZAPRASZA

2020.09.08, autor

Szanowny Rolniku! 1. września ruszył Powszechny Spis Rolny!

Przypominamy, że możesz spisać się sam przez Internet za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie stat.gov.pl lub spisrolny.gov.pl. Formularz jest łatwy i możesz go wypełnić w dogodnym dla Ciebie czasie!

Z GUS dostałeś list w którym jest napisany Twój numer gospodarstwa rolnego – będzie on potrzebny do zalogowania na stronie internetowej! Przygotuj też swój nr PESEL.


Jeżeli nie masz dostępu do Internetu lub masz wątpliwości, czy poradzisz sobie z Internetem możesz spisać się również dzwoniąc na numer infolinii spisowej tel. 22 279 99 99 wew. 1
i wybierz opcję „Spisz się przez telefon”. Choć spis rolny trwa 3 miesiące nie czekaj do ostatniej chwili!

Dodatkowo w Urzędzie Gminy w Poroninie dostępne jest stanowisko komputerowe, gdzie można wypełnić formularz internetowy!

Z rolnikami, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się rachmistrzowie – telefonicznie lub bezpośrednio.

Przypominamy, że udział w spisie rolnym jest obowiązkowy, a brak udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny określonej w ustawie o statystyce publicznej!

Wszelkie szczegółowe informacje na temat Spisu można uzyskać telefonicznie w Urzędzie Gminy Poronin 18 20 741 12 lub na stronie internetowej Gminy https://www.poronin.pl/dla-mieszkanca/powszechny-s...

Spiszmy się, jak na rolników z Gminy Poronin przystało!