2019.01.18, autor

Złote Gody w Gminie Poronin

W dniu 15 stycznia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Poroninie odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” parom małżeńskim, które zawarły związek małżeński w 1968 r., poprzedzona Mszą Św. Odprawioną w Kościele Św. Marii Magdaleny w Poroninie.

Podczas spotkania Pani Wójt Gminy Anita Żegleń złożyła jubilatom życzenia i wręczyła medale od prezydenta RP Andrzeja Dudy. Życzenia złożył parom również Wice Wójt Stanisław Bafia. Jubilaci otrzymali od władz Gminy Poronin kwiaty i upominki.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie zostały przyznane następującym parom małżeńskim:

1. Bronisławie i Stanisławowi Bafiom

2. Józefie i Janowi Chromikom

3. Helenie i Stanisławowi Franoszom

4. Ludwinie i Stanisławowi Łackom

5. Marii i Andrzejowi Łojasom

6. Marii i Stanisławowi Łukaszczykom

7. Katarzynie i Józefowi Łukaszczykom

8. Bronisławie i Janowi Łuszczkom

9. Marii i Władysławowi Mardułom

10. Marii i Józefowi Miłkom

11. Czesławie i Stanisławowi Orawcom

12. Antoninie i Władysławowi Pawlikowskim

13. Zofii i Janowi Rzadkoszom

14. Helenie i Janowi Skupniom

15. Helenie i Franciszkowi Staszlom

16. Marii i Julianowi Stochom

17. Janinie i Franciszkowi Lassakom

Dla szanownych Jubilatów wystąpił duet wokalny: Bernadeta Staszel-Pokusa i Maciej Dziubas, a następnie wzniesiono toast na cześć par małżeńskich.

Składamy serdeczne podziękowania parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tego szczególnego jubileuszu. Niestety, stan zdrowia nie pozwolił wszystkim Jubilatom uczestniczyć w uroczystościach.

Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy zdrowia, miłości i uśmiechu na co dzień.