2019.09.13, autor

Otwarcie siłowni i sali CARDIO dla mieszkańców Stasikówki i Gminy Poronin

W dniu 13 września odbyło się otwarcie siłowni i sali CARDIO dla mieszkańców Stasikówki i Gminy Poronin. Inicjatorem powstania siłowni bylo OSP Stasikówka, Szkoła Podstawowa w Stasikówce i Urząd Gminy w Poroninie. Uczniowie szkoły podstawowej w Stasikówce będą korzystali z siłowni, a także młodzież i dorośli. OSP Stasikówka otrzymało grant w wysokości 50 tys. zł na realizację operacji pn. „Zdrowo i aktywnie spędzam wolny czas” mająca na celu poprawę jakości życia i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez modernizację pomieszczeń OSP Stasikówka na potrzeby utworzenia nowego niekomercyjnego miejsca rekreacji ruchowej  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” pod działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.