2017.05.15, autor

Wyniki XII Konkursu Czytelniczego „Szare, bure i łaciate, czyli człowiek i zwierzę za pan brat”

W XII Konkursie Czytelniczym „Szare, bure i łaciate, czyli człowiek i zwierzę za pan brat” organizowanym przez naszą szkołę we współpracy z Gminną Biblioteką i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poroninie wzięło udział blisko 80 uczniów z 11 szkół powiatu tatrzańskiego. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test ze znajomości konkursowych lektur, a najlepsi stoczyli bój w finale ustnym – wszyscy świetnie się bawili. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym:

I miejsce – Piotr Całka (SP nr 5 w Zakopanem)
II miejsce – Gaja Graca – Dorociuk (SP nr 5 w Zakopanem)
II miejsce – Emilia Obłaźna (ZS w Białce Tatrzańskiej)
III miejsce – Aleksandra Okas (SP nr 5 w Zakopanem)
III miejsce – Zofia Miichalik ( ZS w Kościelisku)
III miejsce – Natalia Gil (ZS w Poroninie)
Wyróżnienia: Szymon Skupień (ZS w Murzasichlu), Alina Kamińska (SP nr 1 w Zakopanem), Kamila Nędzka (SP nr 5 w Zakopanem), Ewelina Szaflarska (SP w Stasikówce), Weronika Kowalczyk (ZS w Białce Tatrzańskiej).

Gratulujemy!