Twoje miejsce w górach

GMINA PORONIN

ZAPRASZA

2019.04.03, olo

Spotkanie z nowo wybranymi sołtysami.

W środę 3 kwietnia, na sali obrad Urzędu Gminy Poronin odbyło się spotkanie Wójta Gminy Poronin pani Anity Żegleń z nowo wybranymi Sołtysami oraz Przewodniczącymi Rad Sołeckich z terenu Gminy Poronin. W spotkaniu wzięli udział również Zastępca Wójta Gminy Poronin  Stanisław Bafia, Skarbnik Paweł Para, Sekretarz Katarzyna Krzyściak, Beata Czubińska z Biura Rady oraz Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Janusz Pawlikowski wraz z zastępcą Magdaleną Wajdą. Na spotkaniu nowo wybrani Sołtysi i Przewodniczący Rad Sołeckich zapoznali się z obowiązującymi przepisami dotyczącymi funkcjonowania sołectw, środków finansowych oraz ustalali najważniejsze plany na najbliższy okres.

Przypomnijmy iż w sołectwach gminy Poronin zostali wybrani:

SOŁECTWO BUSTRYK

Sołtys
Maciej Mazurek


Rada Sołecka

Halina Strączek        Przewodniczący
Karolina Cholewka   Członek
Barbara Jarząbek     Członek
Bartłomiej Jarząbek  Członek
Stanisław Murzydło  Członek
Teresa Urbaś            Członek
Anna Zasada            Członek



SOŁECTWO MAŁE CICHE

Sołtys
Marek Migiel

Rada Sołecka
Stanisław Pawlikowski „Z Polany”  Przewodniczący
Danuta Łukaszczyk                        Członek
Józef Łukaszczyk „Zbójnik”            Członek
Stanisław Pawlikowski (Elektryk)   Członek
Anna Stasik                                    Członek


SOŁECTWO MURZASICHLE

Sołtys
Adam Pawlikowski


Rada Sołecka
Marian Majerczyk                   Przewodniczący
Danuta Kubrak                       Członek
Maria Łukaszczyk „Michalak” Członek
Łukasz Pawlikowski               Członek
Andrzej Trebunia                    Członek


SOŁECTWO NOWE BYSTRE
Sołtys

Renata Styrczula


Rada Sołecka

Jan Antolak              Przewodniczący
Andrzej Galica          Członek
Jan Galica                Członek
Bernadetta Kurczak  Członek
Bogusława Stępień   Członek



Sołectwo Poronin

Sołtys
Stanisław Orawiec


Rada Sołecka
Łukasz Stasik                     Przewodniczący  
Anita Bafia                          Członek
Maciej Bobak                      Członek
Tadeusz Dorula                   Członek
Ewa Gąsienica-Mikołajczyk Członek
Jan Skowyra                        Członek
Tadeusz Topór                     Członek


Sołectwo Stasikówka

Sołtys
Stanisław Pawlikowski

Rada Sołecka
Michał Pawlikowski-Bulcyk  Przewodniczący
Wojciech Galica                   Członek 
Wojciech Majerczyk             Członek 
Franciszek Para                   Członek 
Bronisław Stasik                   Członek

Sołectwo Suche

Sołtys
Jan Gut


Rada Sołecka

Jarosław Musielewicz Przewodniczący
Rafał Kustra                Członek
Wojciech Łukaszczyk  Członek  
Mieczysław Polak        Członek
Józef Skupień              Członek 
Andrzej Staszel            Członek
Krzysztof Szymczyk     Członek


Sołectwo Ząb

Sołtys
Andrzej Lassak


Rada Sołecka 

Agata Stoch                   Przewodniczący
Józef Bobak „Tomecek” Członek 
Józef Bobak                   Członek 
Marek Komperda           Członek 
Jan Naglak                     Członek 
Łukasz Sieczka              Członek 
Jan Stoch „Waka”           Członek