2018.11.29,

PROJEKT OTWARTYCH STREF AKTYWNOŚCI ZAKOŃCZONY !

Z przyjemnością informujemy, że zakończono realizację zadania dofinansowanego przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA).

W ramach OSA w miejscowościach Małe Ciche oraz Ząb powstały:

• siłownie zewnętrzne w ramach których zostało zamontowanych sześć urządzeń jednostanowiskowych,
  • strefa relaksu – ławki oraz stół do gry w szachy/chińczyka,
  • nasadzenia.

Głównym celem projektu jest umożliwienie i zapewnienie mieszkańcom gminy Poronin oraz turystom swobodnego dostępu do bazy wypoczynkowo – rekreacyjnej i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Realizacja inwestycji zwiększy w sposób znaczący estetykę przestrzeni publicznej i poprawi jakość życia mieszkańców gminy Poronin.

Całkowita wartość inwestycji obejmująca 2 obiekty na terenie gminy Poronin wynosi: 122 514,89 zł.

Kwota dofinansowania ze środków FRKF: 50 000,00 zł

Serdecznie zachęcamy do aktywnego spędzania czasu na nowo powstałych obiektach. Korzystanie z OSA jest bezpłatne, teren jest otwarty przez cały rok.