2018.06.26,

Klasa III A Gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie najlepsza w Gminie Poronin.

Klasa III A Gimnazjum w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie osiągnęła najwyższy w całej Gminie wynik z egzaminu gimnazjalnego. Na uroczystość podsumowującą te wyniki 21 czerwca 2018 r  do  GOK w Poroninie zostali zaproszeni wszyscy tegoroczni absolwenci z klasy III A z Poronina wraz z wychowawczynią Panią Anitą Żegleń, Panią Dyrektor Szkoły – Zofią Chowaniec.  Na uroczystości obecni byli wszyscy Dyrektorzy Szkół Podstawowych z terenu Gminy. Młodzież z rąk Wójta – Bronisława Stocha otrzymała listy gratulacyjne i pamiątkowe nagrody.

Warto dodać, że uhonorowano ponadto 7 uczniów, którzy indywidualnie mieli najlepsze wyniki w Gminie Poronin. Wszystkim gratulujemy sukcesu!

Zapraszamy od obejrzenia fotorelacji